שלישי, 03.05.2024
גגות רעפים - איטום גגות
תפריט אתר
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
זיפות גגות - אם גם אתם חושבים שיש בעיית סדקים או נזילות בגג? זה הזמן להזמין קבלן זיפות גגות לביצוע עבודות איטום וזיפות לגג, ועוד לפני רדת הגשמים העזים שמקים את ארצנו בחוזקה רבה .

זיפות גגות יש לבצע לכל מבנה שסובל מבעיית סדקים נזילות ודליפה מהגשם או דודי שמש, עדיין ישנה אוכלוסייה די גדולה בארץ שמאמינה בשיטת איטום זו והדרישה רק גוברת לביצוע עבודות זיפות גגות בכל הארץ .

זיפות לגג בזפת חמה היא שיטת איטום פחות חביבה על ידי חלק מקבלני איטום כי כרוכה סכנת כוויות מהזפת החמה, בנוסף לריח הנודף מהזפת הרותחת שיכולה לגרום למחלות מסויימות, הדרך השנייה לביצוע עבודות איטום היא איטום גגות ביריעות ביטומניות שהיא שיטה חביבה ומומלצת ונותנת פתרון סופי ומלא לבעיית הרטיבות, עלות של איטום ביריעות ביטומניות יכולה להגיע עד פי שתיים מעלות זיפות גגות עם זפת חמה, אבל החסכון הוא לטווח ארוך יותר וניתנת אחריות ל 10 שנים, לעומת הזפת שיכולה להחזיק מעמד מקסימום עד ארבע שנים ובתנאי שבוצע הלבנה לזפת כל שנה או שנתיים על מנת לשמר אותה .

כעת אתם יודעים מה האיטום שמתאים לכם ולצרכים שלכם ומה יותר משתלם לכם, במידה ואתם זקוקים לעבודות זיפות לגג או איטום גגות ביריעות ביטומניות, נשמח לתת לכם שירות אדיב ואיכותי בדגש על איכות העבודה והמחירים האטרקטיביים .

לשירותכם צוות מיומן לביצוע כל עבודות האיטום בכל הארץ ולכל מטרה, חלק מהשירות שתוכלו לקבל דרכינו הוא :- איטום גגות ביריעות ביטומניות לווילות ובניינים משותפים, זיפות גג בזפת חמה, איטום מקלטים ומרתפים, איטום בהתזה, איטום בריכות מקלחות ומאגרי מים, כל עבודות האיטום תחת קורת גג אחת בדגש על חומרי האיטום והשירות הנפלא .

על מנת לקבל שירות מקבלני איטום וזיפות עומדות לשירותכם שתי אפשרויות, הראשונה היא להזין את פרטיכם בטופס המקוון ולקבל עד 5 הצעות מחיר מקבלני איטום באזור שלכם, תוכלו להשוות בין ההצעות השונות בכדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם .

אפשרות שנייה העומדת לשירותכם היא לכנס לרשימת הקבלני זיפות גגות הרשומים לשירותכם באתר, לבחור בעל מקצוע המתאים לדרישות שלכם, וליצור עמו קשר עוד היום .

מה שנשאר זה לאחל לכם חורף יבש ונעים מפורטל izom - בעלי מקצוע מומלצים לשירותכם .
חיפוש
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2024
בנה אתר אינטרנט בחינם בעזרת uCoz