שלישי, 03.05.2024
גגות רעפים - איטום גגות
תפריט אתר
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
איטום גגות - אנו שמחים שהגעתם עד כאן, סביר להניח שחיפשתם שירותי איטום גגות לביתכם, ואנו מניחים שהגעתם להחלטה זו עוד לפני רדת הגשמים העזים שמכים את ארצנו בחוזקה . 

איטום גגות יש לבצע לכל מבנה הסובל מנזילות ודליפות בגג, אין יותר גרוע מתקרה שמטפטף ממנה מים לתוך חדרי הבית, דליפות אלה יכול להרוס לנו את החדרים ואת הצבע, במקרים רבים בעיה זו מלווית בקריסת הטיח, עובש וטחב, ואסתמה אצל ילדים קטנים .

אל תחכו לרגע האחרון, אם אתם חושבים או רואים שיש צורך בקבלן איטום שיבצע איטום לגג, או איטום קירות יש להזמינו לבדיקה וייעוץ באופן מיידי .

כמה עולה איטום גגות ?
ישנם כמה סוגי איטום, אנחנו נדבר על שני סוגים שהם המובילים היום אצל הקהילה הישראלית - הראשונה היא איטום ביריעות ביטומניות, שהיא השיטה הטובה והמומלצת ביותר, איטום עם יריעות ביטומניות היא שיטה טובה ואיכותית ונותנת פתרון מלא וסופי לבעיית הרטיבות, איטום עם יריעות היא שיטה יקרה לעומת שיטות אחרות, אבל חסכון לטוח ארוך יותר, מחירי איטום ביריעות ביטומניות יכול להגיע בין 50 ₪ ל 90 ₪ למטר .

השיטת איטום השנייה והפחות חביבה על ידי קבלני איטום היא זיפות גגות עם ספת חמה, שיטה זו עדיין לא מעט אוכלוסיה ישראלית מאמינים בה, היא שיטה טובה מסוכנת ויכולה לגרום לכוויות, בנוסף הריח שיוצא מהזפת יכול לגרום לסרטן . 

זיפות גגות פחות מומלצת על ידי קבלני איטום, ויש לחדש אותה כל שנתיים כי יכולה להתפורר בחורף עקב הגשמים ולזרימתה לכיוון המרזבים .

מי יכול לבצע איטום גגות ?
כל אזרח שיש לו ציוד מתאים וידיים טובות יכול לבצע איטום לגג בתנאי שיש להכיר את העבודה על הצד הטוב ביותר, קבלת יעוץ מקבלן איטום מקצועי, ציוד מתאים, וכמובן ידיים טובות .

נקודה חשובה , עבודת האיטום היא עבודה שכרוכה בסיכון , לכן אם אתם זקוקים לעבודות איטום יש לבצע אותה אך ורק על ידי קבלן איטום מקצועי וזה שתוכלו לקבל אחריות ותוצאה סופית לפתרון הבעיה .

אני מקווה שמדריך זה עזר לכם ואם אתם אכן זקוקים לאיטום הגג שלכם נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת , לשירותכם בעלי מקצוע הרשומים באתר לשירותכם על מנת לתת לכם מענה בכל הקשור לענף האיטום והזיפות . 

תוכלו לכנס כבר עכשיו לרשימת קבלני האיטום, לבחור קבלן איטום, וליצור אתו קשר , ולקבל הצעה משתלמת ביותר עבורכם .
חיפוש
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2024
בנה אתר אינטרנט בחינם בעזרת uCoz