שלישי, 03.05.2024
גגות רעפים - איטום גגות
תפריט אתר
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
איטום גגות בחיפה - אין יותר גרוע מנזילות מים שמטפטפים לנו על השטיח בסלון או ישירות אל תוך כוס התה שלנו בימי החוף הקרים, נשמע הזוי ? בכלל לא, אם לא ביצעתם איטום גגות עוד לפני התקרבות החורף, אתם עלולים לחוות חוויה זו, ואם זיהיתם עוד מהחורף שעבר שיש בעיות רטיבות זה הזמן  לבצע איטום לגג שלכם .

במידה ואם מסוגלים להתמודד עם בעיות דליפה ונזילות, ויכולים לתקן בעצמכם, אז הרווחתם וחסכתם על עצמכם מאות ואולי אלפי שקלים, אבל במידה ואתם לא מצליחים להתמודד אז נשמח לתת לכם שירות איכותי ואדיב. 

עיקר העבודה שלנו היא איטום גג בחיפה והסביבה אך לא רק, אנו מבצעים עבודות איטום בקריות והצפון, מרכז והדרום, צוות מיומן ומקצועי לביצוע כל עבודות האיטום ולכל מטרה, הדירות אגיב ומקצועי בדגש על איכות חומרי האיטום והמחירים האטרקטיביים .

חלק מהשירות שניתן לקבל באתר הוא :- איטום גג בחיפה והסביבה ביריעות ביטומניות, זיפות גגות בזפת חמה, איטום קירות חיצוניים, שירותי איטום לווילות ובניינים משותפים, איטום מרתפים, מקלחות וברכות, איטום מקלטים, כל שירותי האיטום תחת קורת גג אחת .

על מנת לקבל שירות מקבלן איטום בחיפה, עומדות לשירותכם שתי אפשרויות, הראשונה היא לכנס לרשימת אנשי מקצוע הרשומים לשירותכם באתר, לבחור קבלן איטום המתאים לשירותכם, וליצור אתו קשר עוד היום ולקבל הצעה משתלמת .

אפשרות שנייה היא להזין פרטיכם בטופס המקוון עם כל פרטי העבודה, ולקבל עד 5 הצעות מחיר מקבלני איטום גגות בחיפה והסביבה, וזה כדי שתוכלו להשוות בין ההצעות השונות ולהחליט איזה הצעה משתלמת יותר עבורכם .

מה שנשאר זה לאחל לכם חורף יבש ונעים מפורטל izom - בעלי מקצוע מומלצים לשירותכם .
חיפוש
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2024
בנה אתר אינטרנט בחינם בעזרת uCoz