רביעי, 12.06.2023
גגות רעפים - איטום גגות
תפריט אתר
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה

איטום בבאר שבע - למה חשוב לבצע איטום למבנה ?

איטום לגג או למבנה הוא מלאכה חשובה ויש לבצע עבודה זו עוד בשלבי תיכנון ובניית המבנה, עבודות האטיום כוללות איטום חדרים רטובים, איטום מקלחות, איטום לגג ביריעות ביטומניות, או אמצעי אחר כגון זיפות או חומרים אקריליים , בנוסף יש לבצע איטום למקלט או מרתפי המבנה , ולוודות שהאיטום נעשה באופן מקצועי ואיכותי .

איטום למבנה הוא חשוב ואמור לשמר אותנו ממפגעים חיצוניים כגון רטיבות, גזים, וריחות לא נעימים, ישנם לא מעט מבנים ישנים שנחלשו ונוצר בהם סדקים וחריצים שגרמו לחדירת מי גשמים אל תוך המבנה , בעיה שגרמה להיחלשות הטיח וקריסתו, עובש וטחב, ריחות לא נעימים ועוד ,

רטיבות בקירות יכולה להיווצר עקב פיצוץ צנרות בחרים רטובים, מים אלה יכולים לחלחל מתחת לריצוץ ולהגיע לכל מקום במרחב הבית .

איטום גגות בבאר שבע - שיטות איטום גגות ומבנים .

ישנם שתי שיטות איטום פופולריות לביצוע איטום גגות, הראשונה איטום גג באמצעות יריעות ביטומניות , איטום ביריעות ביטומניות הוא השיטה הטובה והיעילה ביותר לאיטום גגות, ישנם כמה סוגי יריעות ביטומניות, כאשר ההבדל הוא שלכל סוג יריעה מותאמת לאופן האיטום שיש לבצע , אם זה איטום גגות או איטום מקלט או מרתף .

זיפות גגות בבאר שבע - השיטה השנייה לאיטום גגות היא זיפות בזפת חמה ,השיטה הזו עדיין מומלצת על אוכלוסייה לא מעטה בארץ ,עולה הרבה פחות מהיריעות ביטומניות, אך פחות יעילה ולא מומלצת על ידי לא מעט קבלני איטום .

בכל מקרה יש לבצע סיוד גגות אחרי ביצוע עבודות איטום לגג , הסיוד אמור לשמר את האיטום שנעשה לגג המבנה, לטוח ארוך שנים .

חברת איטום OTM מבצע כל סוגי האיטום בכל הארץ ומשרתת את לקוחותה נאמנה בדגש על איכות השירות והאדיב, והמחירים הנוחים והאטרקטיביים, השירות נעשה על ידי צוות מקצועי ומיומן, נותן אחריות על כל עבודת איטום שנעשית במבנה .

החברה ולפני ביצוע כל עבודת איטום, שולחת יועץ איטום מקצועי חינם ,להעריך ולתת הצעת מחיר בבית הלקוח .

הצוות מתמחה בכל עבודות האיטום,להלן חלק מהשירות שהחברה נותנת :- איטום גגות ביריעות ביטומניות , זיפות גגות בזפת חם, איטום גגות מרוצפים, איטום מקלטים ומרתפים, איטום חדרים רטובים, איטום מקלחות, איטום בסנפלינג ועוד .

השירות ניתן בכל הארץ - צרו קשר עוד היום וקבלו ביקור מומחה איטום חינם בביתכם .

חיפוש
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2023
בנה אתר אינטרנט בחינם בעזרת uCoz