רביעי, 12.06.2023
גגות רעפים - איטום גגות
תפריט אתר
סטטיסטיקה

סה"כ במצב מקוון: 1
אורחים: 1
משתמשים: 0
טופס הרשמה
גגות רעפים - המראה הכי מקסים למבנה מעוצב הוא תוספת של גג רעפים למרפסת או לכניסת הבית בשילוב שליכט צבעוני דיקורטיבי ועיצובי ואבני חיפוי מיוחדים כגון אבן חיפוי מסוג ג׳מעין, השילוב של שלושה אפקטים אלה הוא שילוב עיצובי מנצח שאדריכלים ומעצבים בארץ ובעולם לא יכולים לוותר על שילוב מקסים זה . 

אין ספק שהדרישה לבניית גגות רעפים בשנים האחרונות היא רק גדלה וכל ישראלי שזקוק למרחב מחיה עיצובי, דואג מלכתחילה עוד בשלבי בניית התוכנית ההנדסית לתוספת רעפים לביתו .

אם גם אתם מעוניים בבית עיצובי, ואתם אוהבים את השילוב של מראה כפרי ומודרני זה הזמן להזמין אנשי מקצוע המתמחים בעבודות עץ ורעפים, ולהפוך את ביתכם לבית מעוצב, דיקורטבי ומזמין באותה עת .

למטרה זו פורטל izom נוסד, ועל מנת לתת לכם מענה בכל הקשור לענפי הבנייה והשיפוצים .

חלק מהשירות שתוכלו לקבל באתר בענף העץ והרעפים הוא :- בניית גגות רעפים, בניית פרגולות ודקים, תיקון לגג רעפים, עבודות עץ מיוחדות, התקנת דקים, החלפת גג רעפים ישן בחדש, בניית בתים צימרים מעץ, כל עבודות עץ דקים ורעפים תחת קורת גג אחת .

על מנת לקבל שירות באפשרותכם לכנס לרשימת אנשי מקצוע הרשומים לשירותכם באתר, לבחור בעל מקצוע המתאים לדרישות שלכם, וליצור עמו קשר עוד היום .

אפשרות שנייה היא להזין את פרטיכם בטופס המקוון עם כל פרטי העבודה שהנכם זקוקים לה, ולקבל עד 5 הצעות מחיר מבעלי מקצוע המתמחים בעבודות עץ וגגות רעפים באזור שלכם , וזה בכדי שתוכלו להשוות בין ההצעות השונות ולבחור את ההצעה הטובה ביותר עבורכם .

מה שנשאר זה לאחל לכם בהצלחה מפורטל izom - אנשי מקצוע אמינים לשירותכם .

חיפוש
חברים באתר
Copyright MyCorp © 2023
בנה אתר אינטרנט בחינם בעזרת uCoz